Jean Étienne Karnec oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEAN-ÉTIENNE KARNEC (Österrike 1865-1934): Vy från Orienten, signerad, olja på duk, 24,5x32,5 cm

Dukskador, färgbortfall

452560

2017-04-04