Axel Sjöberg oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
AXEL SJÖBERG (1866-1950): Landskapsbild, signerad och daterad Axel Sjöberg -33, olja på duk, ca 82x105 cm
Kuntoraportti
452566
Päivämäärä:
2017-04-04