Sigge bergström oljemålning

Sigge bergström oljemålning
Sigge bergström oljemålning
Sigge bergström oljemålning
Sigge bergström oljemålning
Sigge bergström oljemålning
Sigge bergström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975): Landskap, signerad och daterad Sigge Bergström 1937, olja på duk, ca 90x136 cm

Dedikerad "Till Eva Julafton 1945"

452573

2017-04-04