Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975): Landskap, signerad och daterad Sigge Bergström 1937, olja på duk, ca 90x136 cm
Dedikerad "Till Eva Julafton 1945"
452573
2017-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här