Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARTIN ENGELMAN(Tyskland,1924-1992): "Voiture 0000-69", olja på duk, signerad samt a tergo signerad och daterad Paris 1965-66, 64x53 cm
452576
2017-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här