Urnor Kina

Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

URNOR, 2 st, Kina, 17/1800-tal, glaserat lergods, höjd ca 50 cm

En urna lagad, smärre slitage och nagg

452578

2017-04-06