Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDRZEJ FRACKIEWICZ (född 1951): Hästar, signerad AS Frackiewicz, olja på duk, ca 71x59 cm
Smärre färgbortfall (nedre höger hörn)
452583
2017-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här