Tekanna silver Ryssland

Tekanna silver Ryssland
Tekanna silver Ryssland
Tekanna silver Ryssland
Tekanna silver Ryssland
Tekanna silver Ryssland
Tekanna silver Ryssland

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TEKANNA, silver, Ryssland, stämplad Moskva 1838, delvis godronnerad, dekorbård med bladverk, invändigt förgylld, handtag och knopp av svärtat trä, höjd ca 16, längd 25 cm, vikt ca 534 g

452588

2017-04-05