Klubbat för:
1 700 SEK
1 000 SEK
DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): Porträtt föreställande Prins Eugen, signerad och daterad David Tägtström 1946, etsning, signerad i blyerts av Eugene, ca 29x19 cm
452589
2017-04-11