David Tägtström etsning

David Tägtström etsning
David Tägtström etsning

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

DAVID TÄGTSTRÖM (1894-1981): Porträtt föreställande Prins Eugen, signerad och daterad David Tägtström 1946, etsning, signerad i blyerts av Eugene, ca 29x19 cm

452589

2017-04-11