Skåp Värmland
Klubbat för:
12 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
SKÅP med skrivklaff, 1800-tal, Värmland, imitationsmåleri, speglar med blomsterdekor, höjd ca 240, 155x59 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Slitage, ytskador
452594
Päivämäärä:
2017-04-05