Sven Westman oljemålning

Sven Westman oljemålning
Sven Westman oljemålning
Sven Westman oljemålning
Sven Westman oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN WESTMAN (1887-1962): ´´Sunne´´ monogramsignerad och daterad á tergo 1945, olja på pannå, ca 38x45 cm

452600

2017-04-05