Carl Köhler oljemålning

Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

CARL KÖHLER (1919-2006), Idioterna lV, signerad C. KÖH., olja på duk, ca 70 x 100 cm

452604

2017-04-04