Fernand Leger efter Femme a la Feuille

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Femme à la Feuille, monosignerad och daterad i trycket FL -30, grafiskt blad, ca 31,5x23 cm

452625

2017-04-10