Lanternor 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LANTERNOR, 1 par, 1900-talets första hälft, koppar och mässing, höjd 23,5 cm

Senare elektrifierade, smärre slitage.

452630

2017-04-05