Bordsarmatur

Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur
Bordsarmatur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, bordsarmatur, mässing, 1900-talets andra hälft, Markaryd, total höjd ca 56 cm

Slitage, skärmen med invändig skada

452686

2017-04-05