Sekretärskåp

Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp
Sekretärskåp

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄRSKÅP, 1800/1900-tal, skåpdelen med små lådor, skåpdörrarna med kanelyrer, bemålat, nycklar finns, höjd ca 215, 120 x 54 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

452708

2017-04-05