Akke Hugh Malmeström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968), Timmerstugor, signerad och daterad A.H Malmeström -37, olja på pannå, ca 40x50 cm

452714

2017-04-05