Serveringsvagn mässing

Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing
Serveringsvagn mässing

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, mässing samt glas, 1970-tal, IKEA, höjd ca 81, 80x44 cm

Bruksslitage

452716

2017-04-05