Ljusstakar 1800-talets första hälft

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, ljuspipor i brännförgylld brons, kolonnformade baser i marmor, lösa manschetter, höjd 23,5 cm

Smärre nagg, lagningar

452717

2017-04-07