Vinkylare 2 st
2017-04-05
452742
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VINKYLARE , 2 st, omkring 1900-tal, aluminium en märkt Made in France, höjd ca 19,5 cm vardera
Bruksslitage