Bestickdelar

Bestickdelar
Bestickdelar
Bestickdelar
Bestickdelar
Bestickdelar
Bestickdelar
Bestickdelar
Bestickdelar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 4 st, sterlingsilver, bestående av: strösked, 2 uppläggningsskedar, 1800-talets första hälft, samt gaffel, år 1906, totalvikt ca 386 g

Bruksslitage, en uppläggninggssked med monogramgravyr

452763

2017-04-05