Bestickdelar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESTICK, 4 st, sterlingsilver, bestående av: strösked, 2 uppläggningsskedar, 1800-talets första hälft, samt gaffel, år 1906, totalvikt ca 386 g
Bruksslitage, en uppläggninggssked med monogramgravyr
452763
2017-04-05