Dörröverstycke rokokostil

Dörröverstycke rokokostil
Dörröverstycke rokokostil
Dörröverstycke rokokostil
Dörröverstycke rokokostil

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, rokokostil med målning 1700-tal, rikt skuren dekor av lagerkransar, växtornamentik, acantus, bemålad, ca 134x57 cm

Slitage, sprickor

452775

2017-04-05