Herrbetjänt 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRBETJÄNT, 1900-talets andra hälft, med elektrisk byxpress, märkt Man by Carmen, höjd ca 105 cm

Bruksslitage

452776

2017-04-05