Dörröverstycke rokokostil

Dörröverstycke rokokostil
Dörröverstycke rokokostil
Dörröverstycke rokokostil
Dörröverstycke rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, rokokostil, rikt skuren dekor av lagerkransar, växtornamentik, acantus, bemålad, kartusch med oljemålning 1900-tal, ca 129x59 cm

Slitage, sprickor

452777

2017-04-05