Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
L G LUNDBERG (född 1938), komposition, signerad L G Lundberg 1990, numrerad 12/50, etsning, ca 19 x 13,5 cm
Något gulnat blad
452828
2017-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här