L G Lundberg etsning

L G Lundberg etsning
L G Lundberg etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

L G LUNDBERG (född 1938), komposition, signerad L G Lundberg 1990, numrerad 12/20,etsning, ca 32 x 23,5 cm

452829

2017-04-05