L G Lundberg etsning

L G Lundberg etsning
L G Lundberg etsning

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

L G LUNDBERG (född 1938), komposition, signerad L G Lundberg 1990, numrerad 12/20, etsning, ca 32,5 x 24 cm

452831

2017-04-05