Stolar Nyrenässans

Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans
Stolar Nyrenässans

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st., 1800-tal, nyrenässans, mahogny samt valnötsrot, svarvade ben med kannelyr, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, klädsel med fläckar, något ostadiga

452839

2017-04-05