Oljemålning med motiv av Gripsholms slott

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av Gripsholms slott, signerad och daterad F Lorentz 32, ca 30x40 cm

452850

2017-04-05