Aune Siimes Arabia

Aune Siimes Arabia
Aune Siimes Arabia
Aune Siimes Arabia
Aune Siimes Arabia
Aune Siimes Arabia
Aune Siimes Arabia

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUNE SIIMES, skål, keramik, Finland, 1950-tal, Arabia, delvis glaserad i grönt, porslin, signerad "A. S. Arabia", diameter ca 13 cm, höjd ca 5 cm

Krackeleringar

452859

2017-04-05