Nila Keramik golvarmatur

Nila Keramik golvarmatur
Nila Keramik golvarmatur
Nila Keramik golvarmatur
Nila Keramik golvarmatur
Nila Keramik golvarmatur
Nila Keramik golvarmatur
Nila Keramik golvarmatur
Nila Keramik golvarmatur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVARMATUR, keramik, Nila Keramik, Alingsås (etabl. 1957), 1960-tal, dekor av rådjur vid träd i emaljfärger, signerad, total höjd ca 66 cm

452874

2017-04-05