Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RUDOLF WIDING (1856-1910): Vikingatåg, efter förlaga av Carl Larsson, signerad och daterad i plåten Carl Larsson, Sundborn 1900, litografiskt tryck, 61,5x93 cm
Något prickig, gulnad
452875
2017-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här