Carl Larsson färglitografi

Carl Larsson färglitografi
Carl Larsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RUDOLF WIDING (1856-1910): Vikingatåg, efter förlaga av Carl Larsson, signerad och daterad i plåten Carl Larsson, Sundborn 1900, litografiskt tryck, 61,5x93 cm

Något prickig, gulnad

452875

2017-04-05