Laila Prytz färglitografi

Laila Prytz färglitografi
Laila Prytz färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAILA PRYTZ (1907-1982), figurkomposition, signerad Laila Prytz, numrerad 191/300, färglitografi, 23,5 x 18,5 cm

452939

2017-04-06