Dockmöbler Nolbyn

Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 4 dlr, 1900-talets första del, i form av trädgårdsmöbel bestående av soffa, bord, 2 stolar

Smärre lagningar och slitage

452955

2017-04-08