Dockmöbler Nolbyn
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 9 dlr, 1900-talets första del, i form av salongsmöbler i gustaviansk- och Karl Johan-stil, bestående av hörnkakelugn, brickbord, soffa, 4 stolar, 2 taburetter, meföljande 2 ljuskronor, 4 mattor, björnfäll
Kronorna med skador
452958
2017-04-08