Dockmöbler Nolbyn

Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 11 dlr, 1900-talets första del, i form av salongsmöbler i barockstil, bestående av kakelugn, skåp, matbord, 6 stolar, 2 bord med låda, medföljande 4 dukar

Tre stolar med smärre skador

452961

2017-04-08