Bergèrer i rokokostil

Bergèrer i rokokostil
Bergèrer i rokokostil
Bergèrer i rokokostil
Bergèrer i rokokostil
Bergèrer i rokokostil
Bergèrer i rokokostil
Bergèrer i rokokostil
Bergèrer i rokokostil
Bergèrer i rokokostil
Bergèrer i rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, skuren dekor, textiklädsel med floralt mönster, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, klädsel med skador, en fåtölj något nedsutten

452964

2017-04-06