Dockmöbler Nolbyn
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 6 dlr, 1900-talets första del, i form av salongsmöbler i nyrokoko, bestående av djuphäftad soffa, salongsbord, 4 stolar, medföljande, 2 ljuskronor, spegel, 3 kudda, 3 mattor samt omärkt hörnatenienn
Ateniennen med lagningar, salongsbordet med mindre skada
452967
2017-04-08