Dockmöbler Nolbyn
Klubbat för:
4 600 SEK
2 500 SEK
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 9 dlr, 1900-talets första del, i form av köksmöbler bestående av vedspis, diskbänk, soffa, matbord, 2+2 stolar, golvur, medföljande, diverse tavlor, köksattiraljer, vedkorg, dockskåpsdockor, matta samt vägghängd hylla
Dockorna med skador, bruksslitage
452974
2017-04-08