Kina 1800-tal
Valmis
2017-04-06
452978
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ASKAR, ASSIETTER, 7 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, varierande dekor, diameter ca 7-18 cm
Nagg