Dockmöbler Nolbyn
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 7 dlr, 1900-talets första del, i form av salongsmöbler i rokoko- och gustaviansk stil, soffa, 4 stolar, konsolbord, spegel, medfölajnde sofffa, salongsbord, 2 taburetter, konsolbord (troligen Nolbyn)
En stol (Nolbyn) saknar ben, smärre skador
452981
2017-04-08