Dockmöbler Nolbyn
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 13 dlr, 1900-talets första del, mestadels i Karl Johan-stil, bestående av 2 sängar, toilettebord, 2 byråer, karmstol, 2 stolar, 2 taburetter, sybord med lyrfot, piedestal, spinett med speldosa, medföljande byrå, fällbord (troligen Nolbyn), 3 mattor
Diverse skador, lagningar
453000
2017-04-08