Dockmöbler Nolbyn

Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn
Dockmöbler Nolbyn

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 13 dlr, 1900-talets första del, mestadels i Karl Johan-stil, bestående av 2 sängar, toilettebord, 2 byråer, karmstol, 2 stolar, 2 taburetter, sybord med lyrfot, piedestal, spinett med speldosa, medföljande byrå, fällbord (troligen Nolbyn), 3 mattor

Diverse skador, lagningar

453000

2017-04-08