Dockmöbler Nolbyn
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 8 dlr, 1900-talets första del, bestående av kakelugn, 2 byråer, säng, 2 kommoder, soffa, stol, medföljande, säng, stol, toilettebord (omärkta, troligen Nolbyn)
Bruksslitage. Det omärkta toilettbordet med skador.
453002
2017-04-08