Dockhus

Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKHUS, 1940-tal, bemålat, 2 våningar, 3 rum, med veranda, öppningsbar framsida, höjd ca 62, 81x48 cm

2 lösa glas medföljer, skadade fönsterspröjs, bruksslitage, smärre skador

453004

2017-04-08