Dockskåp 1900-talets början

Dockskåp 1900-talets början
Dockskåp 1900-talets början
Dockskåp 1900-talets början
Dockskåp 1900-talets början
Dockskåp 1900-talets början
Dockskåp 1900-talets början
Dockskåp 1900-talets början
Dockskåp 1900-talets början
Dockskåp 1900-talets början
Dockskåp 1900-talets början

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅP, 1900-talets början, 3 våningar, delvis glasade fönster, glasade dörrar, försett med elektrisk belysning, nedere del för förvaring, höjd ca 102, 46x80 cm, diverse möbler, gardiner och dockor medföljer (olika tidsåldrar)

Nyckel saknas, diverse skador

453006

2017-04-08