Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSUR, 1800-talets andra hälft, granitell, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 42, 36x16 cm, nyckel finns
Nagg
453012
2017-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här