Bordsur granitell

Bordsur granitell
Bordsur granitell
Bordsur granitell
Bordsur granitell
Bordsur granitell
Bordsur granitell
Bordsur granitell
Bordsur granitell
Bordsur granitell
Bordsur granitell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, granitell, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 42, 36x16 cm, nyckel finns

Nagg

453012

2017-04-10