Lås 1700-tal smide

Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide
Lås 1700-tal smide

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÅS, 7 st, 1700-tal, smide, varav 5 st med nycklar, längd ca 10-30 cm

Diverse skador

453025

2017-04-10