Grafiskt blad efter Matisse

Grafiskt blad efter Matisse
Grafiskt blad efter Matisse
Grafiskt blad efter Matisse
Grafiskt blad efter Matisse

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE, efter, Nu bleu, signerad och daterad i trycket, -52, färgserigrafi, 58x44 cm

453056

2017-04-06